Bref

Bref biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc jāizmanto tualetes bloks?

Tualetes blokus izmanto, lai saglabātu Jūsu tualetes tīrību un svaigumu.
Tie novērš kaļķakmens veidošanos tualetes podā, iznīcina netīrumus un rada patīkamu smaržu Jūsu tualetē un vannas istabā, pateicoties regulārai aktīvo sastāvdaļu iedarbībai katrā noskalošanas reizē.
Izcilai Jūsu tualetes tīrībai un svaigumam papildus lietojiet Bref tualetes tīrīšanas līdzekli. Atstājiet to iedarboties tualetē 15 minūtes.
Izmantojiet Bref tualetes bloku starp pamatīgām tīrīšanām, lai pārliecinātos, ka Jūsu tualete ir tīra un svaiga pēc katras noskalošanas.

Ar ko Power Aktiv atšķiras no Duo Aktiv? Ar ko atšķiras cietais un šķidrais tualetes bloks?

Power Aktiv ir cietais tualetes bloks. Pateicoties tā unikālajai 4 funkciju formulai, Bref Power Aktiv novērš kaļķakmens veidošanos, rada tīrīšanas putas, nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un rada papildu svaigumu Jūsu tualetei.
Vienkārši novietojiet produktu tualetes podā, pielāgojiet to ūdens plūsmai un baudiet Jūsu tualetes tīrību un svaigumu katrā noskalošanas reizē!

Duo Aktiv ir šķidrais tualetes bloks. Pateicoties tā diviem nodalījumiem, Bref Duo Aktiv vienā produktā apvieno tualetes tīrīšanas līdzekļa un atsvaidzinātāja iedarbību. Zilais nodalījums satur tīrīšanas aģentus, kas iznīcina kaļķakmeni un netīrumus; labais nodalījums satur patīkamu smaržu, kas atsvaidzina Jūsu tualeti katrā noskalošanas reizē. Baudiet svaiguma un smaržas vētru ar Duo Aktiv katrā noskalošanas reizē!

Kā darbojas Bref Power Aktiv Fragrance Boost smaržas pastiprinātājs?

Bref Power Aktiv Fragrance Boost tiek izmantota unikālā Bref tehnoloģija. Tas sastāv no kodola, kas piesātināts ar 40% lielāku smaržu daudzumu nekā ārējais apvalks. Pateicoties tā jaunajai sistēmai, Bref Power Aktiv Fragrance Boost uztur augstu smaržas intensitātes līmeni visā produkta izmantošanas laikā. Kā rezultātā aromāts ir svaigs no pirmās līdz pēdējai noskalošanas reizei.

Cik ilgi darbosies mans Bref Power Aktiv, Blue Aktiv un Duo Aktiv?

Vidēji visi šie produkti darbojas līdz pat 250 noskalošanas reizēm, kas ir 4 nedēļas Jūsu tualetē. Protams, Bref tualetes bloka darbības ilgums atkarīgs no tualetes veida un mainās atkarībā no ūdens spiediena, ūdens plūsmas un tualetes apmeklējumu biežuma.

Kāpēc produkta bumbas tiek izlietotas nevienmērīgi?

Bumbas var tikt izlietotas nevienmērīgi ūdens plūsmas veida un nepareizas produkta novietošanas dēļ tualetes podā.
Vienmēr pārliecinieties, ka tualetes bloks ir novietots pēc iespējas vertikālāk, un pielāgojiet to ūdens plūsmai.

Kā es varu izvairīties no tā, ka Blue Aktiv atstāj zilu svītru manā tualetē?

Vienmēr pārliecinieties, ka tualetes bloks ir novietots pēc iespējas vertikālāk, un pielāgojiet to ūdens plūsmai.

Izmantojot Bref Blue Aktiv, kas man jādara, ja es atklāju zilus traipus pēc noskalošanas?

Jūs varat notīrīt zilas krāsas paliekas tiešā veidā ar tīru ūdeni. Pilnīgi sausu zilas krāsas traipu gadījumā tos var notīrīt ar tīrīšanas līdzekli, kas paredzēts metālam, piemēram, ar Sidol Metal.

Kāpēc ir svarīgi iztīrīt zem tualetes poda malas?

Ūdens Jūsu tualetē parasti satur dažādu minerālu daļiņas, piemēram, kalcija, dzelzs, magnija un kaļķa. Kad ūdens iztvaiko, šīs daļiņas paliek un pielīp virsmai. Šīs minerālu nogulsnes, sauktas arī par bioplēvi, satur tūkstošiem baktēriju.
Tualetes poda daļa zem tā malas ir vieta, kur plūst lielākā ūdens daļa. Šāda mitruma apstākļos bioplēve var viegli palielināties un izplatīties citās poda daļās. Tādēļ ir ļoti svarīgi regulāri un cītīgi tīrīt Jūsu tualeti.
Bref tīrīšanas līdzekļu sastāvs paredzēts cīņai ar šādām nogulsnēm, nodrošinot Jūsu tualetes higiēnisku tīrību un svaigumu. Tos ir viegli izmantot, un tiem ir ergonomiska forma iestiprināšanai zem poda malas.

Kas patiesībā ir netīrumi zem ūdens līmeņa?

Netīrumi zem ūdens līmeņa ir netīrumi, kas uzkrājušies tualetes podā un U veida notekcaurulē.
Baktēriju nogulsnes tiek sauktas par bioplēvi. Šī bioplēve var viegli palielināties, un tā piesārņo arī citas daļas. Tādēļ ir ļoti svarīgi regulāri tīrīt Jūsu tualeti.
Lai to iztīrītu, katru nedēļu izmantojiet Bref tualetes tīrīšanas līdzekli. Atstājiet to iedarboties tualetē 15 minūtes un tad noskalojiet ūdeni.
Pēc tam izmantojiet Bref tualetes bloku starp pamatīgām tīrīšanām, lai pārliecinātos, ka Jūsu tualete ir tīra un svaiga pēc katras noskalošanas.

Uz cik ilgu laiku man ir jāatstāj Bref tualetes tīrīšanas līdzeklis, lai tas būtu efektīvs?

Parastai uzkopšanai un sanitārijai izmantojiet Bref tīrīšanas līdzekli, atstājot to iedarboties tualetē 15 minūtes.
Nopietnu netīrumu gadījumā un tīrīšanai zem ūdens atstājiet Bref 6x Effect uz nakti.
Lai novērstu turpmāku netīrumu uzkrāšanos un saglabātu Jūsu tualetes svaigumu, izmantojiet Bref Power Aktiv starp pamatīgas tīrīšanas reizēm.

Vai es varu izmantot Bref produktu bez cimdiem? Kādas darbības jāveic, ja tas nonācis saskarē ar ādu?

Ir ieteicams lietot aizsargcimdus. Ja produkts ir nonācis kontaktā ar Jūsu ādu, skalojiet to ar tīru ūdeni un izmazgājiet skartās drēbes pirms nākamās valkāšanas. Tāpat ir ļoti ieteicams izmantot Bref tualetes tīrīšanas līdzekli labi vēdināmās telpās, piemēram, ar atvērtu logu.

Kāda ir atšķirība starp Bref tīrīšanas līdzekļu formulām?

Bref sālsskābes formula ir efektīva higiēniskai tīrīšanai, jo tā ir īpaši izstrādāta darbībai ļoti cieta ūdens apstākļos.

Bref skudrskābes formula piemērota kaļķakmens un netīrumu iznīcināšanai. Turklāt formulas sastāvā ir aizsardzības tehnoloģija, kas palīdz novērst kaļķakmens un netīrumu veidošanos un nodrošina ilgstošu tualetes tīrību.

Gan Bref sālsskābes, gan Bref skudrskābes formula iznīcina 99,9% baktēriju.

Vai tualetes tīrīšanas līdzekļa formula ir bīstama manai veselībai?

Ja tualetes tīrīšanas līdzeklis tiek izmantots atbilstoši instrukcijām uz pudeles, nav paredzams tiešs risks veselībai.
Gadījumā, ja nonāk saskarē ar ĀDU vai MATIEM: skalojiet ādu ar ūdeni/dušu. Izmazgājiet skartās drēbes pirms nākamās valkāšanas.
Gadījumā, ja nonāk saskarē ar ACĪM: uzmanīgi skalojiet ar ūdeni vairākas minūtes.
NORIJOT: skalojiet muti. NEIZRAISIET vemšanu.

Cik ekoloģisks ir Bref produkts?

Bref WC bloki ir iepakoti kartonā un plastikātā, 80% no tā ir otrreizējas pārstrādes materiāls.
Bref tualetes tīrīšanas līdzekļu pudeles sastāv no poliolefīna plastikāta, ko var izmantot atkārtoti, ja to savāc ar uzstādītām piemērotām sistēmām.