Bref
Ienirstiet Bref vēsturē
1968

1968. gads: pirmais tualetes bloks

“Henkel” ieviesa Vācijas tirgū pirmo Henkel tualetes bloku, tam bija konusa forma un tas bija jāuzkarina uz tualetes poda malas. Šis tualetes bloks pilnībā pārveidoja higiēnas līdzekļu tirgu, sniedzot higiēnisku tīrību un svaigumu ar katru noskalošanas reizi, un tā iedarbība ilga vairākas nedēļas.

1975

No 1975. gada līdz 2000. gadam: kļūšana par tualetes ekspertu

Pamatojoties uz neskaitāmiem pētījumiem, lai saprastu patērētāju vajadzības tualetes higiēnas un tīrības jautājumā, Henkel ieviesa dažādus tualetes tīrīšanas risinājumus, piemēram, WC tīrīšanas līdzekli, WC tīrīšanas līdzekli ūdens tvertnēm, WC blokus ar dubultajām kamerām, WC želeju un WC kapsulas.

2002

2002. gads: inovatīvā divkāršā tehnoloģija

Vairumam patērētāju noturīgs, svaigs aromāts un uzticami tīrīšanas rezultāti ir pamatvajadzības, ja tas skar tualetes tīrīšanas līdzekļus. Lai apmierinātu šīs vēlmes, iepriekš bija nepieciešami divi produkti: tualetes tīrīšanas līdzeklis un gaisa atsvaidzinātājs. 2002. gadā „Henkel” ieviesa Bref Duo Aktiv: pirmo šķidro atsvaidzinātāju ar divām atsevišķām kamerām tualetes tīrīšanai un gaisa atsvaidzināšanai.

2010

2010. gads: revolucionārais Power Aktiv cietais tualetes bloks

“Henkel” ieviesa revolucionāru tualetes bloka produktu: Bref Power Aktiv! Tas piedāvā pārliecinošo 4 darbību formulu ar spēcīgu tīrīšanas putu, kaļķakmens iznīcināšanas, netīrumu novēršanas un papildu svaiguma apvienojumu! Patērētāji visā pasaulē to novērtē arī pateicoties tā estētikai un ērtumam, kā arī svaigajiem un možajiem aromātiem. Kopš tā ieviešanas tirgū 2010. gadā, „Henkel” ir saražojis vairāk nekā 1 miljonu iepakojumu un izplatījis tos vairāk nekā 50 valstīs pasaulē.

2012

2012. gads: Blue Aktiv cietā tualetes bloka ieviešana

Pateicoties tā zilā ūdens bumbām, Bref Blue Aktiv redzami uztur Jūsu tualetes tīrību un svaigumu pat starp noskalošanas reizēm. Kā? Līdzko Jūs noskalojat ūdeni, Blue Aktiv grozs piepildās ar ūdeni, piesātina to ar aktīvajām sastāvdaļām un atbrīvo to noskalošanas beigās. Par tā iedarbību liecina zilas krāsas ūdens, kas satur aktīvās sastāvdaļas, kas paliek Jūsu tualetē, izcilai tīrībai un svaigumam pat starp noskalošanas reizēm!

2012

2012. gads: Bref cietā tualetes bloka „sapņu komanda”

Bref WC izstrādāja veiksmīgu un populāru kampaņu, radot Bref tualetes bloka „sapņu komandu” (Balls Dream Band): četri seksīgi puiši un katrs no tiem pārstāvēja Bref Power Aktiv 4  darbību formulu, kur Dimitrijs ir dzirkstošā, Marcelluss – nelokāmā, Markuss – īpaša svaiguma un Alehandro – aizsargājošā darbība. Kampaņa tika uzsākta pasaules mērogā, un kopš tā laika video skatīti vairāk nekā 20 miljoni reižu, demonstrējot, ka ar „Bref” tualete nav drāma!

2013

2013. gads: „6x Bref Power Gel” ieviešana

Bref WC ieviesa savu spēcīgo tīrīšanas formulu: Bref 6x Effect Power-Gel tualetes tīrīšanas līdzekļu klāstu. Šie līdzekļi spēcīgi iedarbojas uz dažām no lielākajām tualetes tīrīšanas problēmām, piemēram, rūsu, netīrumiem, urīna paliekām, nepatīkamo aromātu un kaļķakmeni, un palīdz nodrošināt higiēniski tīru un svaigu tualeti bez lielām pūlēm!

2014

2014. gads: jauns Bref In-Tank līmenis

Šodien Bref līdzeklis tualetes ūdens tvertnēm vienā produktā apvieno higiēniskas tīrīšanas un zila svaiguma spēku. Tas nodrošina Jūsu tualetes poda tīrību un svaigumu, novērš kaļķakmens un netīrumu uzkrāšanos, rada higiēnisku svaigumu līdz pat 800 noskalošanas reizēm un piešķir skalojamajam ūdenim svaigi zilu krāsu.

2015

2015. gads: Nokļūšana eksotiskos galamērķos

Bref WC ieviesa Bref Power Aktiv Escapes produktu klāstu. Nokļūstiet eksotiskā galamērķī ar tā krāsainajām bumbām un eksotiskajiem aromātiem katrā noskalošanas reizē!

2016

2016. gads: līdzeklis Bref Power Aktiv Fragrance Boost

Bref tualates bloku jaunākā inovācija: Bref Power Aktiv Fragrance Boost tagad ar nepārspējamu aromāta intensitātes kodolu, kas piesātināts ar 40% lielāku aromāta daudzumu nekā ārejais apvalks, sniedzot īpašu svaigumu ar katru noskalošanas reizi! Pateicoties tā jaunajai sistēmai, Bref Power Aktiv Fragrance Boost uztur augstu aromāta intensitātes līmeni visā produkta izmantošanas laikā. Kā rezultātā Jūsu tualete ir svaiga no pirmās līdz pēdējai noskalošanas reizei.